Dijital Eğitim Asistanı Yarışması Ödülleri Sahiplerini Buldu

Türkiye Toplum Hizmetleri Vakfı (TOVAK) öcülüğünde sürdürülen Dijital Eğitim Asistanı Yarışması Future Learning 2018 Konferansı kapsamında bir kez daha başarıyla gerçekleştirilmiştir. Başvurular jüri üyeleri tarafından değerlendirilmiş ve üç farklı kategoride toplam 13 başvuru sahibi ödüle layık görülmüştür. Aşağıda başvuru sahipleri, kurumları, proje adları ve ödül dereceleri ilan edilmiştir.

Başvuru sahipleri ödül törenine Mersin, İzmir, Bursa ve İstanbul gibi Türkiye’nin çeşitli illerinden gelmiştir. Ödül dereceleri, İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde 14 Eylül 2018 Cuma günü saat 16:00’da başlayan ödül töreninde ilan edilmiş ve ödüller, ödül sahiplerine takdim edilmiştir.

İstanbul Üniversitesi Enformatik Bölümü Araştırma Görevlilerinden Dr. Elif KARTAL moderatörlüğünde gerçekleştirilen ödül Töreni açılış konuşması, TOVAK Kurultay Üyesi ve Akademik Başkanı Prof.Dr.M.Erdal BALABAN’ın konuşması ile başlamıştır.

    Entegrasyon planı (sınıf, kurum veya ulusal düzeyde)
    Bilgisayar oyunu /öğretimsel bilgisayar oyunu
    Mobil öğrenme

olmak üzere üç farklı kategoriye ait birincilik, ikincilik ve üçüncülük ödülleri ile mansiyon ödülleri sahiplerini bulmuştur.

Future Learning 2016 Konferansı’nda ilki gerçekleştirilen Dijital Eğitim Asistanı Yarışması’na katılan ve ödüle layık görülen tüm başvuru sahiplerine, başvuruları değerlendiren tüm jüri üyelerimize ve ödül töreni katılımcılarına tekrar teşekkürlerimizi sunar, eğitimde e-dönüşümün konu alındığı bu güzel etkinliğin gelecek yıllarda da devam ettirilebilmesi için desteklerinizi bekleriz.

Saygılarımızla,
Yarışma Düzenleme Ekibi